هنگامی که می گوییم می بایست فتوشاپ را فرا بگیرید خیلی از دوستان تصوّر می نمایند که بایستی کارشناس فتوشاپ شوند و دیگر ابزاری نباشد که ندانند چطور بایستی با ابزار تولید محتوا فعالیت کرد. وقتی که قصد آغاز عمل کردن با فتوشاپ رو داشتم، هیچ چیز از آن بلد نبودم. امّا صرفا آغاز کردم و برای اینکه بتوانم شغل های متفاوت رو در فتوشاپ اعمال دهم به طریق مهندسی مع فعالیت کردم و وقتی که به یک نیاز یا این که ایراد در فتوشاپ عکس العمل کردم، رفتم و آن را در گوگل جست و جو کردم و پس از یادگیری انجام کردم. به همین آسانی .

پس شما هم به همین طریق می توانید از فتوشاپ برای ایجاد محتوای الکترونیکی خویش استعمال نمائید و به امداد آن به رویش و بسط بازاریابی دیجیتال تجارت خویش یاری نمایید.

برای مثال مواقعی که می اقتدار با فتوشاپ ایجاد کرد:

- طرّاحی کاور ویدئو برای ساخت و ساز محتوا در اینستاگرام

- طرّاحی استوری های جذّاب برای به کار گیری در اینستاگرام

- طرّاحی گونه های پست اینستاگرامی

- فشرده سازی تصاویر برای تکثیر آن در اینترنت وبسایت

- تغییر و تحول تصاویر جانور در سطح اینترنت و ساخت و ساز یک تصویر تازه

- و.

فوتوشاپ ابزار ساخت محتوای الکترونیکی برای کارها گرافیکی
برنامه Camtasia Studio برای ساخت و ساز محتوای ویدیویی

امّا رسیدیم به نصیب هیجان آور ابزارهای ساخت محتوای الکترونیکی، که میخواهیم به آن اشاره کنیم.
شاید برایتان پرسش باشد که ما برای تدوین ویدیوها بهتر میباشد از چه قابل انعطاف افزاهایی استعمال کنیم. حتماً ما قابل انعطاف افزارهای بسیار متعددی برای دستکاری کلیپ داریم امّا یک کدام از شایسته ترین قابل انعطاف افزارهایی که به آسانی می قدرت کلیپ را به فرمت ها و بعدها مختلف تبدیل نمود، نرم افزار قوی Camtasia Studio میباشد.

مهمترین خصوصیت این برنامه برای ساخت محتوای ویدیویی، رابط کاربری بسیار بی آلایش میباشد که در کوتاه ترین فرصت و با محیطی بدور از ابزارهای اضافه می توانید ویدئو های خویش را بازنویسی فرمائید.

امّا از در میان تمامی خصوصیت های کار کشته این اپلیکیشن می شود به موردها پایین اشاره کرد:

- حذف قسمت های اضافه ویدئو با یاری ابزار CUT

- ترکیب صدا با ویدئو

- به کار گیری از افکت های بی آلایش ویدیویی برای اکران نوشته و.

- زیرنویس کردن فیلم ها به امداد آن - قسمت ضبط تصاویر

- ضبط کوچکترین تصویر و جنبش روی ورقه نمایشگر مانیتور .

- ضبط تصاویر ویدیویی اینترنت معدود با با کیفیت در گوشه و کنار وب .

- ضبط صدا با با کیفیت و با کمترین نویز

- و.

بهترین نرم افزار برای تولید محتوا

برنامه های تولید محتوا ویدیویی برای اینستاگرام

انواع نرم‌افزار‌های تولید محتوا در اینستاگرام کدامند؟

نرم افزار فتوشاپ در حد نیاز برای تولید محتوای الکترونیکی

برنامه های عکس نوشته و متن متحرک

سوالات متداول نرم افزار ساخت اینفوگرافیک

برای نصب وردپرس به صورت دستی ابتدا برنامه وردپرس را دانلود نمایید

فتوشاپ ,های ,ساخت ,محتوای ,امّا ,ضبط ,کردم و ,ساخت و ,برای ساخت ,قابل انعطاف ,محتوای الکترونیکی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

fasa-a Joyce's collection Josette's receptions مطالب علوم تربیتی setareytsoheil panoraman google4004 معاونت پرورشی و تربیت بدنی شهرستان کنگاور مشاوره تحصیلی مرجع توانمندسازی معلمان در آموزش و تدریس